Titles you rated
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.5
Infernal AffairsRated ★ 5.0
ThorRated ★ 3.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
American HustleRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 2.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
NightcrawlerRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
Joint Security AreaRated ★ 4.0