Titles you rated
Train to BusanRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.5
The Great ActorRated ★ 2.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 4.0
Spirits' HomecomingRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
Sister ActRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.5
LeonRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
You Are My SunshineRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 2.5
The UnjustRated ★ 3.5
Cyrano AgencyRated ★ 2.5