Titles you rated
Force MajeureRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 2.5
Voice of SilenceRated ★ 3.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
1917Rated ★ 4.5
MicrohabitatRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 4.5
BurningRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.5
Django UnchainedRated ★ 4.5
Go Go 70'sRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 3.5
The President's BarberRated ★ 3.5
What Happened to MondayRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 4.0
The SwindlersRated ★ 2.0