Movies
Ratings
202
TenetRated ★ 3.0
PeninsulaRated ★ 1.5
Time to HuntRated ★ 0.5
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 1.5
Farewell My ConcubineRated ★ 4.5
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 2.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 2.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 1.0
Secret SunshineRated ★ 4.0
The ShamelessRated ★ 2.0
PandoraRated ★ 1.5
Cold EyesRated ★ 2.5
SpotlightRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
The KingRated ★ 2.5
Midnight RunnersRated ★ 1.5
Infernal AffairsRated ★ 4.0
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 2.5