Movies
Ratings
30
Big Man JapanRated ★ 1.0
RedRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 5.0
District 13: UltimatumRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Non-StopRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
SaltRated ★ 1.5
TakenRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Battlefield HeroesRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
The Yellow SeaRated ★ 3.0