Titles you rated
Inside OutRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Lesson of the EvilRated ★ 2.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 2.5
SanctumRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 3.5
Sister ActRated ★ 4.0
RVRated ★ 3.5
MossRated ★ 3.5
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
HerRated ★ 3.5
FrankRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 3.0
IdentityRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0