Movies
Ratings
350
Vantage PointRated ★ 3.0
Die Hard 2Rated ★ 3.0
Forever the MomentRated ★ 2.0
Corpse BrideRated ★ 1.5
Bloody TieRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 2.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 1.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.5
Quantum of SolaceRated ★ 3.0
The Accidental DetectiveRated ★ 1.0
Into the StormRated ★ 2.0
A MuseRated ★ 1.5
The RockRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 2.0
August RushRated ★ 3.0
Live Free or Die HardRated ★ 1.5
RedRated ★ 1.5
Stuart LittleRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5