Titles you rated
The HelpRated ★ 4.5
BarbarianRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
The MimicRated ★ 3.0
Don't BreatheRated ★ 5.0
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 5.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
Me Before YouRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
HereditaryRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
MidsommarRated ★ 2.0
UsRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0