Titles you rated
Jiro Dreams of SushiRated ★ 5.0
Big EyesRated ★ 3.0
Secret SunshineRated ★ 5.0
WildRated ★ 5.0
Blue JasmineRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.5
MommyRated ★ 4.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
The King's SpeechRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 4.5
Inside Llewyn DavisRated ★ 4.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 2.0
3 IdiotsRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 3.0