Titles you rated
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
Legally BlondeRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 2.0
The NotebookRated ★ 5.0- WishRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
Open CityRated ★ 3.0
Step UpRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 5.0
You Are My SunshineRated ★ 4.0