Movies
Ratings
140
Trojan WarRated ★ 2.0
Sex DriveRated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Lovers' ConcertoRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
The Last SamuraiRated ★ 4.0
The ServantRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 5.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
Love FictionRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
TRON: LegacyRated ★ 5.0
ClickRated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.0
MegamindRated ★ 4.0