Movies
Ratings
22
Take This WaltzRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 5.0
One Fine Spring DayRated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0
Maundy ThursdayRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 5.0
The Italian JobRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
17 AgainRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
MementoRated ★ 5.0
AmadeusRated ★ 5.0
UpRated ★ 3.0
MegamindRated ★ 2.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
Sin CityRated ★ 3.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 1.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 5.0