Titles you rated
20th Century GirlRated ★ 4.5
War of the WorldsRated ★ 4.5
In the Tall GrassRated ★ 3.0
Wall to WallRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Hidden FaceRated ★ 3.5
The Hidden FaceRated ★ 5.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 5.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
Dream PalaceRated ★ 4.0
Love, In BetweenRated ★ 1.5
GretaRated ★ 4.5
Bad TeacherRated ★ 4.0
The Glass HouseRated ★ 3.0
FirefightersRated ★ 3.5
IntruderRated ★ 3.0
Fifty Shades FreedRated ★ 3.5
Fifty Shades DarkerRated ★ 2.5
Red EyeRated ★ 4.0