Titles you rated
The Edge of SeventeenRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
The HoursRated ★ 4.5
Revolutionary RoadRated ★ 5.0
The Kid with a BikeRated ★ 4.5
AddictedRated ★ 2.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.5
The ShiningRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 4.5
AntichristRated ★ 4.5
The Last GodfatherRated ★ 1.0
Death SentenceRated ★ 2.0
VoicesRated ★ 1.0
DoomRated ★ 2.0
Don JonRated ★ 3.5
American HustleRated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 2.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5