Titles you rated
1917Rated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
Final DestinationRated ★ 3.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.5
Battle RoyaleRated ★ 4.0- Les MisérablesRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.0
Sister ActRated ★ 2.5
The Devil's GameRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5
L: Change the WorldRated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 4.5
VolcanoRated ★ 3.5
Seven DaysRated ★ 4.5
Monsters UniversityRated ★ 3.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5