Titles you rated
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.5
AnoraRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
Troll FactoryRated ★ 2.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
OldboyRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
SmugglersRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
EscapeRated ★ 3.0