Movies
Ratings
41
Iron ManRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Deep ImpactRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 5.0
DarknessRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
Shrek 2Rated ★ 3.0
TransformersRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Black Hawk DownRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 4.0
Forbidden QuestRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
A Bloody AriaRated ★ 2.0
Six Days Seven NightsRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0