Movies
Ratings
367
The TerminalRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.5
Saving Private RyanRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Petty RomanceRated ★ 2.5
Our TimesRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
MantisRated ★ 0.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 4.0
AlienoidRated ★ 4.5
EscapeRated ★ 3.0
UprisingRated ★ 2.0- Love ResetRated ★ 3.5
FallRated ★ 2.5