Titles you rated
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 4.0
TangledRated ★ 2.0
Hello GhostRated ★ 1.0
Step UpRated ★ 2.0
The Social NetworkRated ★ 3.0
Mr. SocratesRated ★ 2.0
Romance of Their OwnRated ★ 1.0
Forever the MomentRated ★ 1.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
Sex Is ZeroRated ★ 3.0
Sister ActRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 2.0
My Little BrideRated ★ 3.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
Claire's KneeRated ★ 2.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
Stuart LittleRated ★ 1.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 2.0