Titles you rated
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 5.0
A MillionRated ★ 4.0
The ServantRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 3.0
The Front LineRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
BlindRated ★ 5.0