Movies
Ratings
101
PhoenixRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
ThirstRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 3.0
Pretty CrazyRated ★ 2.0
MovingRated ★ 4.5
Wall to WallRated ★ 1.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
She's the ManRated ★ 4.0
NopeRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
AftersunRated ★ 4.5