Titles you rated
The World of LoveRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.5
BabylonRated ★ 4.0
The Deep End of the OceanRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 3.0
Troll FactoryRated ★ 3.0
Set It UpRated ★ 3.0
Handsome GuysRated ★ 2.0
Hijack 1971Rated ★ 2.5
The Zone of InterestRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 3.0
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 4.5
FallRated ★ 3.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5