Titles you rated
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
21Rated ★ 3.0
The Princess DiariesRated ★ 3.5
A Bug's LifeRated ★ 4.5
Face/OffRated ★ 4.5
BlindnessRated ★ 3.5
Jurassic ParkRated ★ 4.5
My Name Is KhanRated ★ 4.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
A MillionRated ★ 2.0
The HolidayRated ★ 4.0
Coyote UglyRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 2.5
Toy Story 3Rated ★ 4.5
CubeRated ★ 3.0
The MistRated ★ 1.5
August RushRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0