Movies
Ratings
61
Architecture 101Rated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 3.0
My Name Is KhanRated ★ 3.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 2.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
South Park: Bigger, Longer & UncutRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 2.5
HolidayRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
A River Runs Through ItRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 3.5
August RushRated ★ 4.0