Titles you rated
Forrest GumpRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 2.5
Step UpRated ★ 2.5
The NotebookRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
Letters to JulietRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 3.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
About a BoyRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 4.5