Movies
Ratings
383
F1: The MovieRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 2.5
WickedRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 5.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
WonkaRated ★ 2.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.5
Leave the World BehindRated ★ 2.0
BLUE GIANTRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 5.0
Fast XRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Where the Crawdads SingRated ★ 4.0