Titles you rated
Extreme JobRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
SpotlightRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Ready Player OneRated ★ 3.5
Wonder WomanRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.5
Ghost in the ShellRated ★ 5.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
The FortressRated ★ 3.5
Steel RainRated ★ 2.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Alien: CovenantRated ★ 4.5