Movies
Ratings
18
Furious 7Rated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 4.5
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
CubeRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
The Big SwindleRated ★ 3.0
The ServantRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 3.0
Miracle on 1st StreetRated ★ 3.5
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.5
Attack the Gas Station!Rated ★ 4.5
Pacific RimRated ★ 3.5
BraveheartRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 5.0