Titles you rated
Underworld: EvolutionRated ★ 4.0
Rush Hour 3Rated ★ 5.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 3.0
SPL: Kill ZoneRated ★ 4.0
Ace Ventura: When Nature CallsRated ★ 4.0
WantedRated ★ 5.0
Never Back DownRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 5.0
Charlie's AngelsRated ★ 3.0
GravityRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
Police StoryRated ★ 4.0
We Were SoldiersRated ★ 4.0
MulanRated ★ 5.0
The Emperor's New GrooveRated ★ 4.0
TaxiRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
JumperRated ★ 4.0
PushRated ★ 3.0