Titles you rated
Captain PhillipsRated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 3.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
The TowerRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
SpeedRated ★ 3.0
Man in LoveRated ★ 4.0
I Killed My MotherRated ★ 5.0
ShooterRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 5.0
2012Rated ★ 4.0