Titles you rated
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
FriendRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 3.0
Secret ReunionRated ★ 4.0- WishRated ★ 5.0
My Dear DesperadoRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 3.0
Public EnemyRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 2.0
The ChaserRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 5.0