Movies
Ratings
175
WALL-ERated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 3.5
Black Hawk DownRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.5
Public EnemyRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
FrequencyRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 5.0
SkyfallRated ★ 2.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
District B13Rated ★ 2.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 3.5
The A-TeamRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5