Titles you rated
Twelve MonkeysRated ★ 3.5
The BatmanRated ★ 3.0
Killing Them SoftlyRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 4.0
In the Heart of the SeaRated ★ 2.5
The LobsterRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 2.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 2.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 2.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.5
OldRated ★ 2.0
The 40-Year-Old VirginRated ★ 3.0
Free GuyRated ★ 2.0
LucaRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 3.5
F9: The Fast SagaRated ★ 2.5
The Chef of South PolarRated ★ 3.5
The MediumRated ★ 2.0
Black WidowRated ★ 2.5