Titles you rated
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 4.0
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
The Great BattleRated ★ 3.0
RampageRated ★ 3.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 4.0
Tomb RaiderRated ★ 3.0
Deadpool 2Rated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 2.5
Jurassic WorldRated ★ 3.0