Titles you rated
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
LooperRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
Men in Black 3Rated ★ 4.0
ShooterRated ★ 4.0
JumperRated ★ 4.0
ConfessionsRated ★ 3.5
War of the WorldsRated ★ 3.5
Terminator SalvationRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
DisturbiaRated ★ 3.5
The Matrix RevolutionsRated ★ 3.5
The City of ViolenceRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
ElysiumRated ★ 4.5