Titles you rated
Pitch PerfectRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.5
This Means WarRated ★ 3.5
R-PointRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.5
War of the WorldsRated ★ 4.0
JumperRated ★ 3.5
Nanny McPheeRated ★ 3.5
Shrek the ThirdRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0