Titles you rated
EVANGELION: DEATH (TRUE)²Rated ★ 3.0
Neon Genesis Evangelion: Death & RebirthRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Porco RossoRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
PaprikaRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 4.0
Nanook of the NorthRated ★ 3.0
MoonRated ★ 3.5
The Kirishima ThingRated ★ 3.5
BoyhoodRated ★ 5.0
A Trip to the MoonRated ★ 4.0- A Man Who Heals the CityRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.5
Before SunsetRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 4.0
Our Little SisterRated ★ 4.0
Hideaki Anno: The Final Challenge of EvangelionRated ★ 3.0