Movies
Ratings
455
Gloomy SundayRated ★ 3.5
My BrotherRated ★ 3.0
The FallRated ★ 3.5
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.5
Officer of the YearRated ★ 1.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.0
Little NicholasRated ★ 2.5
Finding NemoRated ★ 3.0
She's the ManRated ★ 3.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 2.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
Blue ValentineRated ★ 3.0
HerRated ★ 4.0
Legends of the FallRated ★ 3.5
The Front LineRated ★ 2.0
Let Me InRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Black HouseRated ★ 2.5
New TrialRated ★ 1.5
Maggie's PlanRated ★ 2.0