Movies
Ratings
88
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 4.5
BugoniaRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
It Was Just an AccidentRated ★ 3.5
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 4.0
TRON: AresRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The SwanRated ★ 3.5
PoisonRated ★ 3.5
Linda Linda LindaRated ★ 3.0
Annie HallRated ★ 3.5
Before SunsetRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Roman HolidayRated ★ 3.5
Christmas in AugustRated ★ 3.5