Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The Wedding BanquetRated ★ 3.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
Perfect BlueRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 3.5
SupersonicRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
The VisitRated ★ 3.5
The OthersRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 4.0
Voice of SilenceRated ★ 4.0
Minecraft: The MovieRated ★ 3.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
Attack on Titan: Crimson ArrowsRated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 2.5