Titles you rated
- Heartsping: Teenieping of LoveRated ★ 2.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 2.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.0
The NotebookRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 3.5
The Age of AdalineRated ★ 2.0
Between Calmness and PassionRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 2.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
ReboundRated ★ 2.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 2.5
The Imitation GameRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5
DittoRated ★ 2.5