Movies
Ratings
21
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
SecretRated ★ 5.0
OnceRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 2.0
3 IdiotsRated ★ 3.0
Saving Private RyanRated ★ 3.0
August RushRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 2.0
BattleshipRated ★ 2.0
Men in BlackRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 2.0