Movies
Ratings
22
FrozenRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
GravityRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
Seven DaysRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0