Movies
Ratings
350
A Haunting in VeniceRated ★ 2.5
CinderellaRated ★ 1.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Dial of DestinyRated ★ 3.5
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 3.5
The Pope's ExorcistRated ★ 1.0
The ShiningRated ★ 3.5
The NetRated ★ 3.0
The MenuRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
The Other Boleyn GirlRated ★ 3.0
SpencerRated ★ 3.5
The Cursed: Dead Man’s PreyRated ★ 2.5
Your Name Engraved HereinRated ★ 4.0
Red Cliff Part IIRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.5
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 3.0
Bekenntnisse des Hochstaplers Felix KrullRated ★ 3.5