Movies
Ratings
70
The Green MileRated ★ 3.5
As Good As It GetsRated ★ 5.0
My Name Is KhanRated ★ 4.0
21Rated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.5
MementoRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
The Sword with No NameRated ★ 3.0
FriendRated ★ 5.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
The Hurt LockerRated ★ 5.0
West Side StoryRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
Gangs of New YorkRated ★ 4.0