Titles you rated
Black SwanRated ★ 3.0
Under Siege 2: Dark TerritoryRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0
Roman HolidayRated ★ 5.0
Chinese ZodiacRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
The Fast and the FuriousRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.0
OblivionRated ★ 5.0
Total RecallRated ★ 5.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.0
Van HelsingRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
WatchmenRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 5.0