Movies
Ratings
118
ExhumaRated ★ 3.0
AnnaRated ★ 4.0
Inuyasha the Movie 3: Swords of an Honorable RulerRated ★ 3.5
Inuyasha the Movie 2: The Castle Beyond the Looking GlassRated ★ 3.0
Inuyasha the Movie: Affections Touching Across TimeRated ★ 4.0
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 5.0
Detective Conan: Countdown to HeavenRated ★ 4.0
Detective Conan: The Last Wizard of the CenturyRated ★ 2.5
Lupin the Third vs. Detective Conan: The MovieRated ★ 3.0
Detective Conan: Skyscraper on a TimerRated ★ 4.0
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 2.0
ChallengersRated ★ 4.0
Steel Rain2: SummitRated ★ 1.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 5.0
Miracle: Letters to the PresidentRated ★ 1.5
Shutter IslandRated ★ 4.5
MinariRated ★ 3.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.0
Love, LiesRated ★ 1.5
OrphanRated ★ 2.5