Titles you rated
Barton FinkRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 2.5
The Fast and the FuriousRated ★ 2.0
Joint Security AreaRated ★ 3.5
Mean GirlsRated ★ 3.0
American PsychoRated ★ 2.5
TwilightRated ★ 1.5
House of WaxRated ★ 2.0
The Virgin SuicidesRated ★ 2.0
Love ActuallyRated ★ 2.5
Concrete UtopiaRated ★ 2.5
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 1.5
Infernal AffairsRated ★ 2.5
MonsterRated ★ 1.5
Salò, or the 120 Days of SodomRated ★ 1.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 3.5
QueerRated ★ 2.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.5
Ad AstraRated ★ 2.0