Titles you rated
Children of HeavenRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
The Phantom of the OperaRated ★ 4.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
TarzanRated ★ 4.0
Penguins of MadagascarRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Battle of the Warring StatesRated ★ 4.0
Star Trek: The Motion PictureRated ★ 4.5
Ben-HurRated ★ 4.0
MulanRated ★ 5.0
The Bourne LegacyRated ★ 4.5
Star Trek: BeyondRated ★ 5.0
Jason BourneRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 4.5
Sister ActRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 4.5
MoneyballRated ★ 4.5
Fists of LegendRated ★ 4.0
WarcraftRated ★ 5.0
We Are BrothersRated ★ 4.0