Titles you rated
DemolitionRated ★ 4.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 4.5
School of RockRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 4.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
UpRated ★ 5.0
Porco RossoRated ★ 3.5
RoboCopRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 3.5
Con AirRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 3.0
Schindler's ListRated ★ 5.0